Uitslagen Senioren 09-11 Ijssel in Zwolle

terug naar overzicht

Maandag, 10 oktober 2022

Zondag 09-10 onze laatste senioren wedstrijd, deze hielden we in de Ijssel bij Zalk.
Waar menig van ons al bang voor was kwam ook uit, heer en meester op dit water mag Ab Westerkamp genoemd worden. Maar liefst 51 kilo aan vis die hij in zijn netten had. Super gedaan Ab. Vincent had nummer 1 op kop en wist netjes 2e te worden met een dikke 22 kilo, Robert aan de andere kant kop (zaten nog vreemden op afstand naast) wist ook een mooie 18 kilo te vangen. Sander deed ook goed mee met 15 kilo, ikzelf heb aardig lopen klooien en wist 8 kilo te landen, toch maar even in de leer bij Ab op dit water. Lars had ook nog een paar mooie vissen te pakken en had 4 kilo in zijn net. Jan had de meeste vissen van iedereen, Jan is op kleintjes gaan vissen op nog geen 3 meter uit de kant, al met al met een dikke 50 visjes had Jan toch nog bijna 2 kilo. Uiteraard moet ook iemand laatste worden, Robbin gefeliciteerd het is je gelukt, toch nog een dikke kilo in je leefnet. Robbin zat naast Ab en ik kan me voorstellen dat Robbin moedeloos werd van het getakel van Ab. Het was een mooi seizoen, we hebben 7 wedstrijden in totaal gevist. 


Uitslagen 09-10 de Ijssel Zwolle

1e. Ab Westerkamp - 51 kilo en 50 gram - 30 punten
2e. Vincent Vosman - 22 kilo en 370 gram - 27 punten
3e. Robert Hilgenkamp - 18 kilo en 670 gram - 24 punten
4e. Sander Bruggeman - 15 kilo en 90 gram - 22 punten
5e. Renee Oude Breuil - 8 kilo en 980 gram - 20 punten
6e. Lars Pierik - 4 kilo en 440 gram - 19 punten
7e. Jan Kulsdom - 1 kilo en 840 gram - 18 punten
8e. Robbin Sandink - 1 kilo en 250 gram - 17 punten

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies