Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Uitslagen Senioren 8 september 2019

terug naar overzicht

Maandag, 9 september 2019

Zondag 8 september was het weer zover, we mochten weer vissen voor de competitie van de senioren. Vrijdag al druk met Jan Kulsdom in de weer om te zorgen dat alle plekken netjes werden gemaaid door Fam. Schuttert uit Ommen, dank voor de inzet!

Om 07.00 uur mochten we weer gaan loten voor een plekje, na de nodige intimidaties over en weer trokken de deelnemers hun plekje. 1 van de kopplekken werd getrokken door Rudy (GOUDGLANS) de Graaf, nummer 15 voor hem op het goede gedeelte van het parcours, Robert zat met 1 plek ertussen naast Rudy en ondergetekende zat naast Robert op nummer 12. De andere kopplek had Benny v/d Vegt getrokken, en de rest mocht plaatsnemen in het midden. Om 8 uur het startsein en iedereen begon met voeren. Na een kleine 20 minuten vissen kwam Rudy aangestrompeld, mompelend iets over verkeerde keuzes, bagger water en een Robert die teveel aan het vangen was of zo, ons Ruudje was niet in al te beste stemming zullen we maar zeggen. Ik had zelf inmiddels 2 leuke Brasems binnen gehaald maar zag constant in mijn ooghoeken die vervelende Hilgenkamp de 1 naar de ander eruit trekken, mijn zelfvertrouwen had inmiddels een deuk opgelopen van hier tot Tokio en daar ging ik niet meer van herstellen. Rudy zagen we ook niet meer en telefoontjes werden niet beantwoord, kortom; Rudy was hoogstwaarschijnlijk vis aan het vangen. Aangezien ik het redelijk rustig had besloot ik dan maar eens om polshoogte te nemen bij mijn lieve neefje GOUDGLANS. Mijn vermoeden werd bevestigd, Rudy had in plaats van tranen een grote glimlach op zijn smoel en de Vecht was plotseling het allermooiste viswater van Nederland, zijn humeur was plots naar opperbest! Inmiddels begreep ik al wel dat dit voor mij het niet meer ging worden want Robert en Rudy waren echt lekker de vis aan het binnentakelen. Andere kant naast mij zaten Koos en Jan en die waren niet denderend aan het vangen dus besloot ikzelf ook maar gauw weer te gaan zitten. Ab Westerkamp belde mij nog om te zeggen dat het bij hun ook niet storm liep dus ik had nog goede hoop. Na het wegen was alle goede hoop wel vervlogen. Ab haalde toch nog even een mooie 10 kilo aan vis binnen en ook broer Gerrit pakte nog vrolijk 6.5 kilo aan vis. Aangekomen bij Robert wisten we al wel dat hij de winnaar zou worden van deze dag, toch was het nog krap en had Rudy zich behoorlijk terug gevochten in de wedstrijd. Robert werd nummer 1 met 19 kilo gevolgd door Rudy met toch nog 18 kilo. De kampioen is nog niet bekend en alles tussen de nummer 1 en 2 is nog open. De grootste vis werd toch wel door onze Koos gevangen, een gigantische stekelbaars van wel liefst 100 gram, Koos zijn woorden waren dan ook; we hebben in iedergeval een vis! Al met al een mooie dag met super weer en redelijk wat kilootjes vis. Tot een volgende keer. Hieronder de volledige uitslagen!

***8 september 2019*** de Vecht

1e Robert Hilgenkamp - 19 kilo en 760 gram
2e Rudy de Graaf - 18 kilo en 930 gram
3e Ab Westerkamp - 10 kilo en 820 gram
4e Gerrit de Graaf - 6 kilo en 540 gram
5e Vincent Vosman - 4 kilo en 410 gram
6e Renee Oude Breuil - 2 kilo en 440 gram
7e Bennie v/d Vegt - 1 kilo en 830 gram
8e Jan Kulsdom - 1 kilo en 370 gram
9e Koos Hartman - 100 gram 1 verschrikkelijke grote baars